MGM3JT43M0
MFR.Part #
MGM3JT43M0
JLCPCB Part #
C6903683
Description
-55℃~+175℃ 3W 43MΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS