MGM3FT200K
MFR.Part #
MGM3FT200K
JLCPCB Part #
C6226306
Description
-55℃~+175℃ 200kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS