MGM3FT1M10
MFR.Part #
MGM3FT1M10
JLCPCB Part #
C5796078
Description
-55℃~+175℃ 1.1MΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS