MGM3FT5M10
MFR.Part #
MGM3FT5M10
JLCPCB Part #
C6590877
Description
-55℃~+175℃ 3W 5.1MΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS