MGM3FT560K
MFR.Part #
MGM3FT560K
JLCPCB Part #
C6903670
Description
-55℃~+175℃ 3W 560kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS