MGM1JT100M
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
MGM1JT100M
JLCPCB Part #
C2593750
Package
Plugin,D4xL9mm
Description
-55℃~+175℃ 100MΩ 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4xL9mm Through Hole Resistors ROHS