CB5JBR250
MFR.Part #
CB5JBR250
JLCPCB Part #
C2644688
Description
-55℃~+275℃ 250mΩ 5W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS