MG2JT220K
MFR.Part #
MG2JT220K
JLCPCB Part #
C3520822
Description
-55℃~+175℃ 220kΩ 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS