MG2JT150K
MFR.Part #
MG2JT150K
JLCPCB Part #
C2593063
Description
-55℃~+175℃ 150kΩ 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS