MG2JT120K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
MG2JT120K
JLCPCB Part #
C5669387
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+175℃ 120kΩ 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS