MFR200FBE73-25R5
MFR.Part #
MFR200FBE73-25R5
JLCPCB Part #
C1390001
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS