MG2JT180K
MFR.Part #
MG2JT180K
JLCPCB Part #
C6666845
Description
-55℃~+175℃ 180kΩ 2W Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS