FMP300JB-73-56K
MFR.Part #
FMP300JB-73-56K
JLCPCB Part #
C1387397
Description
-55℃~+155℃ 3W 56kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS