MGM3FT330K
MFR.Part #
MGM3FT330K
JLCPCB Part #
C6590866
Description
-55℃~+175℃ 330kΩ 3W Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS