MG2JB470K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
MG2JB470K
JLCPCB Part #
C6090914
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+175℃ 2W 470kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS