FMP300FTF73-215R
MFR.Part #
FMP300FTF73-215R
JLCPCB Part #
C1391587
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS