MG2JT470K
MFR.Part #
MG2JT470K
JLCPCB Part #
C3419940
Description
-55℃~+175℃ 2W 470kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS