FMP300FTE73-25R5
MFR.Part #
FMP300FTE73-25R5
JLCPCB Part #
C3540457
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS