MG1FT1M65
MFR.Part #
MG1FT1M65
JLCPCB Part #
C3364398
Description
-55℃~+175℃ 1.65MΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS