MG1FB1M50
MFR.Part #
MG1FB1M50
JLCPCB Part #
C5768343
Description
-55℃~+175℃ 1.5MΩ 1W Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS