CF14JB6R20
MFR.Part #
CF14JB6R20
JLCPCB Part #
C7106649
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2Ω Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS