LVM5FBR150
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
LVM5FBR150
JLCPCB Part #
C2646718
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-55℃~+250℃ 150mΩ 5W Metal foil resistor ±1% 插件,P=5.1mm Through Hole Resistors ROHS