FRN14JT100R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
FRN14JT100R
JLCPCB Part #
C2590067
Package
Plugin,D2.3xL6mm
Description
-40℃~+155℃ 100Ω 250mW Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS