FRN14JT180R
MFR.Part #
FRN14JT180R
JLCPCB Part #
C5640797
Description
-40℃~+155℃ 180Ω 250mW Metal Film Resistors ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS