RSF2JB1K30
MFR.Part #
RSF2JB1K30
JLCPCB Part #
C2644072
Description
-55℃~+235℃ 1.3kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS