FRC0603JT750R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
FRC0603JT750R
JLCPCB Part #
C5640405
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS