CF18JB6R80
MFR.Part #
CF18JB6R80
JLCPCB Part #
C5617828
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.8Ω Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS