CF2JT2R40
MFR.Part #
CF2JT2R40
JLCPCB Part #
C3429734
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 2W Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS