CF2JB150K
MFR.Part #
CF2JB150K
JLCPCB Part #
C5617982
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 150kΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS