MO3WS-3K9±5%-9T73
MFR.Part #
MO3WS-3K9±5%-9T73
JLCPCB Part #
C2843083
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 3W 500V Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS