CF2JT2R20
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF2JT2R20
JLCPCB Part #
C7228315
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 2W Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS