CF1JT51R0
MFR.Part #
CF1JT51R0
JLCPCB Part #
C2590566
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 51Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS