CF1JT5R10
MFR.Part #
CF1JT5R10
JLCPCB Part #
C2590569
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1Ω Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS