CF1JT18K0
MFR.Part #
CF1JT18K0
JLCPCB Part #
C3488686
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 18kΩ 1W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS