CF1JB270K
MFR.Part #
CF1JB270K
JLCPCB Part #
C5617858
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 1W 270kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS