CF1JT100R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF1JT100R
JLCPCB Part #
C3437658
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 100Ω 1W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS