CF1JB1M80
MFR.Part #
CF1JB1M80
JLCPCB Part #
C5594904
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.8MΩ 1W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS