RSF1JTR270
MFR.Part #
RSF1JTR270
JLCPCB Part #
C3508835
Description
-55℃~+235℃ 1W 270mΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS