CF1JA430R
MFR.Part #
CF1JA430R
JLCPCB Part #
C2641975
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 430Ω Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS