CF1JT330R
MFR.Part #
CF1JT330R
JLCPCB Part #
C3422089
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 330Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS