CB3JB1R80
MFR.Part #
CB3JB1R80
JLCPCB Part #
C2644570
Description
-55℃~+275℃ 1.8Ω 3W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS