CF18JB1M50
MFR.Part #
CF18JB1M50
JLCPCB Part #
C6533287
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.5MΩ 125mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS