CF18JB120R
MFR.Part #
CF18JB120R
JLCPCB Part #
C6533282
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 120Ω 125mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS