CF18JB24R0
MFR.Part #
CF18JB24R0
JLCPCB Part #
C6139819
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 24Ω Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS