CF18JB4R30
MFR.Part #
CF18JB4R30
JLCPCB Part #
C6139827
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.3Ω Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS