CF1JB24R0
MFR.Part #
CF1JB24R0
JLCPCB Part #
C6148800
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 24Ω Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS