CF18JB240R
MFR.Part #
CF18JB240R
JLCPCB Part #
C5594833
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 240Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS