CF18JB20M0
MFR.Part #
CF18JB20M0
JLCPCB Part #
C5594827
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 20MΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS