CF18JB16R0
MFR.Part #
CF18JB16R0
JLCPCB Part #
C6483277
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 16Ω Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS