CF1JT1M50
MFR.Part #
CF1JT1M50
JLCPCB Part #
C2590550
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.5MΩ 1W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS